Europos centro muziejus EUROPOS PARKAS

Naujienos

Meno „lėtai“ diena Europos parke

2024 04 03

Balandžio 13 dieną, šeštadienį, 12.00 val. atvykite į Europos parką. Leisimės į dėmesingą kelionę po meno pasaulį, stabtelsime, patirsime meną „lėtai“.

Renginys prasidės įžanga apie Europos parką kaip didžiulį meno kūrinį ir paskatinimu pajusti gamtos ir kūrybos ryšį.

Toliau leisimės į kelionę ir diskutuosime su meno edukatore Karen Vanhercke. Atrasti, suprasti ir giliai patirti meną gali kiekvienas žmogus. Ir tam nebūtina eksperto, meno žinovo pagalba. Tačiau norintys padiskutuoti, išgirsti ir pasidalinti savo mintimis taip pat turės galimybę. Į daugiau nei 100 skulptūrų ir kraštovaizdžio meno kūrinių eksponuojantį muziejų atvykusieji šįkart bus pakviesti pažinti galbūt vos keletą kūrinių, tačiau atrandant netikėtus aspektus. Išplėtus laiko intervalą, skirtą vieno meno kūrinio pažinimui, atrandama gerokai daugiau nei galbūt pagalvotume – atsiveria daugiau rakursų, įsitraukia daugiau pojūčių, kyla naujų idėjų.
13.00 val. dalinsimės savo įspūdžiais, mintimis, atradimais, vaišinantis kvapnia arbata ir ką tik iškeptais sausainiais.

Kiekvienas meno kūrinys skirtingu sezonu, dienos metu, kiekvienu momentu atsiskleidžia vis kitaip. Kaip jautriai galima šį kismą pastebėti, kiek įžvelgti? Apsilankę Meno „lėtai“ renginyje, galėsite patikrinti.

Renginio trukmė – 1,5 val.

Įsigijus lankytojo bilietą (12 Eur, su nuolaida – 11Eur/8 Eur), renginys nemokamas.

Būtina išankstinė registracija tel. + 370 698 30923 arba el. paštu hq@europosparkas.lt.

Bilietus galima įsigyti muziejaus kasoje arba iš anksto internetu. Atvykite 5 min anksčiau, susitinkame obelų terasoje prie pagrindinių muziejaus pastatų.

Primename, kad Europos parke lankytis galima kasdien nuo 10 val. iki saulėlydžio. Bilietai bilietai.europosparkas.org 
Fotografijoje Gintaro Karoso kūrinys „Kultūra“.