Europos centro muziejus EUROPOS PARKAS

Išleistuvių šventė meno muziejuje

Sudalyvaukite ekskursijoje ar edukacinėje programoje, pasidarykite pikniką, žaiskite ir mėgaukitės vasariška gamta.

Pasivaikščiojimas gryname ore, klausantis pušų ošimo ir paukščių balsų padės atgauti jėgas, o meno kūriniai ir kūrybinga atmosfera įkvėps, leis pasvajoti. Sename obelų sode prisėskite atsipūsti, galbūt paragausite „Menininkų deserto".

Moksleiviams ar darželinukams, atvykusiems su grupe, bilieto kaina – 6 eurai. Ekskursijos kaina – 30 eurų. Edukacinio užsiėmimo kaina – 40 eurų. Ekskursijos/užsiėmimo trukmė: 45 min. Muziejus veikia kasdien. Suaugusieji, lydintys grupes, muziejų lanko nemokamai (10 moksleivių – 1 lydintis).

Arba užsisakyti pilną programą su vaišėmis! Kaina: 20 Eur vienam vaikui. Į kainą įskaičiuota muziejaus bilietai, edukacinės paslaugos ir vaikiškos vaišės (derinama individualiai).

Vaikai atras daug įdomybių, smagiai žais ir kurs, vaišinsis ir maloniai leis laiką su draugais, tėveliais ir auklėtojomis. 

 Ekskursija po Europos parką ir fotosesija

 Kūrybinis užsiėmimas arba edukacinė programa „Lobio paieškos"

 Vaikiškos vaišės ir laisvas laikas jaukioje Europos parko aplinkoje žaidimams ir poilsiui.

svente_Europos_parke-860992eb95f20d7342c7ff359e6f4abb.jpg
Paklaidžiokite neatpažinto augimo erdvėje, sužinokite kryptis ir atstumus iki visų Europos sostinių, nusifotografuokite šalia didžiausio pasaulyje krėslo, pašokinėkite plieniniuose šviesos rūmuose, įlįskite į gulinčią galvą, sugalvokite svajonę ir nenustebkite pamatę proskynoje išnyrančius kultūros debesis, o gal tvirtovės, pastatytos iš balto marmuro šukių, griuvėsius.
Maloniai kviečiame išleistuvių programėlę užsisakyti iš anksto telefonu: (8 5) 2377 077 arba el. paštu: hq@europosparkas.lt